Бази даних

Реферативна база даних - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Автореферати дисертацій (1)Книжкові видання та компакт-диски (9)
Пошуковий запит: (<.>A=Івановська Л$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
Категорія:    
1.

Івановська Л. Б. 
Епізоотологічний моніторинг та розробка серологічної діагностики ієрсиніозу тварин : Автореф. дис... канд. вет. наук / Л. Б. Івановська; УААН. Нац. наук. центр "Ін-т експерим. і клініч. вет. медицини". - Х., 2007. - 22 c. - укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П873.239 ієрсиніоз-6

Рубрики:

Шифр НБУВ: РА350116 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
2.

Диференційна патологоанатомічна діагностика інфекційних хвороб тварин : навч. посіб. / уклад.: Г. А. Зон, Л. В. Івановська, М. В. Скрипка; Сум. нац. аграр. ун-т. - Суми : Мрія, 2011. - 206 c. - Бібліогр.: с. 205. - укp.

Описано інфекційні хвороби великої рогатої худоби, овець і кіз, свиней, коней, собак і хутрових звірів, котів, птиці та риби. Наведено їх симптоми, ознаки та перебіг, а також патоморфологічні зміни органів травлення, імунної та серцево-судинної систем. Розглянуто питання патоморфологічної та диференційної діагностики заразних захворювань сільськогосподарських тварин.


Індекс рубрикатора НБУВ: П873-6 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: СО30775 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
3.

Зон Г. А. 
Патологоанатомічний розтин трупів тварин : навч. посіб. під час підготов. фахівців напряму "Ветеринарна медицина" у ВНЗ III - IV рівнів акредитації М-ва аграр. політики України / Г. А. Зон, М. В. Скрипка, Л. Б. Івановська. - Вид. 2-ге, допов. - Суми : Вид. Мрія-1, 2012. - 243 c. - Бібліогр.: с. 243. - укp.

Розглянуто аспекти патологоанатомічної роботи, питання розтину трупів різних видів тварин, знезараження місць розтину та знешкодження трупних залишків, оформлення документації розтину, відбір патологічного матеріалу, виготовлення макро- і мікропрепаратів тощо. Увагу приділено особливостям роботи лікаря ветеринарної медицини в ізоляторі, санітарній бойні, на утильзаводі, в лабораторії. Зазначено, що розтин трупів тварин треба проводити за денного освітлення в спеціально обладнаних приміщеннях (секційних залах, прозекторіях) або на скотомогильниках. Обладнені секційні приміщення можуть бути в державних лабораторіях ветеринарної медицини, лікувальних закладах, цехах і заводах з виробництва м'ясокісткового борошна. Заборонено проводити розтин трупів у тваринницьких приміщеннях, на пасовищах та в інших місцях скупчення тварин. Необхідно дотримуватися заходів особистої та загальної безпеки, стежити, щоб заразний матеріал не потрапив на обличчя, шию, халат та оточуючі предмети.


Індекс рубрикатора НБУВ: П832 с24 я73-1

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА751939 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
4.

Зон Г. А. 
Основи судово-ветеринарної експертизи отруєнь і токсикозів тварин : навч. посіб. / Г. А. Зон, Л. Б. Івановська. - Суми : Мрія-1, 2012. - 123 c. - Бібліогр.: с. 123. - укp.

Розглянуто основи судово-ветеринарної експертизи у разі отруєння та токсикозів. Проаналізовано біохімічні механізми отруєнь тварин, пов'язаних з порушенням структури та функції білків, механізми інгібіції ферментів токсичними агентами та виникнення гіповітамінозів внаслідок дії токсичних агентів, знешкодження токсичних речовин. Надано відомості про розподілення та метаболізм лікарських препаратів в організмі, а також їх видалення. Наведено ускладнення, які виникають після застосування лікарських препаратів, та їх причини. Розглянуто отруєння як хворобу, його клінічний прояв і патологічні зміни в організмі тварин. Описано патогенез, клінічні ознаки та патанатомію у разі отруєння пестицидами та гербіцидами, хлор- і фосфороорганічними сполуками, нітратами та нітритами, сечовиною, похідними карбамінових кислот. Надано відомості про хімічні токсикози та фітотоксикози, а також охарактеризовано ефективну антидотну терапію.


Індекс рубрикатора НБУВ: П89 я7 + П857.1 я7 + П872.7 я7

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА754810 Пошук видання у каталогах НБУВ 

      
Категорія:    
5.

Зон Г. А. 
Судово-ветеринарна травматологія : навч. посіб. / Г. А. Зон, Л. Б. Івановська. - Суми : Мрія-1, 2015. - 81, [4] c. - Бібліогр.: с. 80-81 - укp.

Розкрито ознаки й особливості утворення переломів та їх судово-ветеринарне значення. Наведено класифікацію переломів кісток кінцівок. Розглянуто причини смерті, що виникає внаслідок механічної травми. Увагу приділено питанням судово-ветеринарної експертизи пошкоджень гострим знаряддям. Висвітлено питання проведення судово-ветеринарної експертизи пошкоджень вогнепальною зброєю. Розглянуто види ушкоджень пневматичною зброєю. Розкрито особливості огляду трупа за механічної травми на місці його знаходження.


Індекс рубрикатора НБУВ: П89 я73

Рубрики:

Шифр НБУВ: ВА797746 Пошук видання у каталогах НБУВ 
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського